Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém se Skype

Ahoj,
mám dotaz, na PC jsem měla starší verzi Skype, vyhovovala mně i mé mamince, která ho také občas používá. Bohužel se jí podařilo program aktualizovat a teď s ním odmítá pracovat, prý se jí nový vzhled nelíbí atd. atd.
Byla na to prostě zvyklá. :-)
Upřímně řečeno, mně se starší verze také zamlouvala více.
Jde to nějak vrátit do té původní?
Asi jen stáhnout někde starší verzi a přeinstalovat, že? A ztratím tím zprávy z chatu? Jdou nějak zazálohovat a pak nahrát znovu?

Hlavní moje otázka je ale tato - bohužel si nepamatuji číslo verze, kterou jsem používala, lze to nějak zjistit? Může to být někde v počítači?

Co bod obnovy, ten by nepomohl? Pokud ano, zprávy z historie by zůstaly?

Díky moc za rady. Vím, že je to asi blbost, že tu řešíte zajímavější věci, ale když nás ten novej Skype strašně štve. :-) Tak dík za pochopení.

Pouzivanie starsich verzii moze nebezpecne a tiez neskor nekompatibilne, ako to bolo pri ICQ. Neviem co presne jej vadi, mne vadilo to spojene okno, to sa da lahko urobit tak ako bolo predtym.

Inak mna Skype tiez stve, inymi vecami, ale potrebujem komunikovat s ludmi na Skype, preto pouzivam Trillian, teraz uz dokonca nepotrebuje mat v pozadi spusteny Skype, viac v spravickach napravo.