Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s integrovanou grafikou ATI Radeon Xpress 200/1100 256mb

Dobrý den, potřeboval bych pomoc s výše uvedou integrovanou grafikou. Potřeboval bych ji vypnou jelikož jsem si pořídil ne moc výkonou grafiku Nvidia GeForce 8500GT 512mb PCI-Expres 16x propojitelnou pouze přes HDMI nebo DVI(já ji chci připojit přes redukci s klasického VGA NA DVI). Mám pro mě úplně neznámou základní desku ECS RC415ST-PM , Typ sběrnice Intel GTL+, Šířka sběrnice 64 bit, Skutečný takt 133 MHz (QDR), Efektivní taktování 533 MHz, Šířka pásma 4266 MB/s. Typ CPU Intel Celeron D 346, 3066 MHz (23 x 133), Označení CPU Prescott-256, Instrukční sada x86, x86-64, MMX, SSE, SSE2, SSE3. Informace vytáhlé z Everestu. Vím že se to vypíná někde v Biosu ale nevím přesně kde a co. Jediné co tam je o grafice je toto: PCI/PNP setup a podnabídky: init display first PEG/IGD(PCI/IGD,IGD aj...)
allocate IRQ to PCI VGA YES
resource controlled by AUTO
PCI/VGA pallete snoop enabled

Poradíte prosím někdo?? Děkuji.

Včera jsem tu grafiku dal do slotu zapojil přes redukci a monitor se zobrazil. Nainstaloval jsem ovladače, ale zjistil jsem že větrák faká jen na 40% tak jsem mu zvýšil ručně otáčky na 100% přes RivaTuner. Hrál jsem hru a GK se úplně přehřála a PC se vypnul. Zvyšil jsem zmíněné otáčky a ráno zapnul PC a nechtěl se rozjet do doby než jsem vyšrouboval přídavnou grafiku a zapojil integrovanou. Myslel jsem že to je těma otáčkama, tak jsem je zase zmenšil na 40% ale GK se nepodařilo rozjet.

"Včera jsem tu grafiku dal do slotu zapojil přes redukci a monitor se zobrazil"
Takže to fungovalo a ne že ne, až do té doby než jsi to rozšťoural a poladil a v závěru "uvaříl".

A jak pak to výš že je ještě funkční?
( to můžeš zjistit jen v jiném PC a navíc pokud jeto g.karta někde z frcu, tak se ani nelze divit )