Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nejde zapnout

zdravim všechny, včera jsem se setkala s neobvyklym problem u sveho stolniho PC a nevim si rady. Pokazde kdyz jdu spat tak vyndavam kabel od zdroje a monitoru ze zasuvky. no a dneska jsem ho opět zapojila a chtěla zapnout a nejde nic PC nereaguje, ani se PC nezapne. ale slyšim tam proud. vyměnila jsem kabely od zdroje ani to nepomohlo. vysala jsem pc od prachu a dalšich nečistot, taky nepomohlo. opravdu už si nevim rady, přestalo to jit ze dne na den. s většinou problemu s PC jsem si sama pomohla, že jsem si to vygooglila, ale toto mě už opravdu dostalo, a tak vas žadam o vaši pomoc, kdo měl někdo nějaky podobny problem a jak jste ho vyřešili. děkuju A.

No nieco je vadne. Zistuje sa to vymenou komponentov. Zacal by som zdrojom, ked nepomoze tak skusit namiesto power trlacitka zapojit reset tlacitko, moze byt vadne tlacitko. Ked nepomoze ani to tak je asi vadna zakl.doska.
A uisti sa ze mechanicky vypinac na zdroji neni vypnuty.