Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem potrebuji poradit s harddiskem rychle :(

Čaute všichni mám takový problém mam windows 7 a chci nainstaloval xp vím že to nejde přes bootování to nejde prej mám velkou prioritu no a Jeden profík mi poradil abych zanesl hardisk kněkomu aby mi ho vymazal ale když tak přemejšlím tak když dá přeinstaluje muj hardisk tak se mu ale změní windows to ale já nechci nevím jak to tedy udělat.poradtě :)

Vypálíš to třeba v programu ImgBurn. Najdi googlem, první odkaz.

Vypaluj to na CD.
Jestli nezvládneš vypálit ISO, tak se na to opravdu vyser.

A znovu se ptám - proč chceš dávat deset let starej systém, když máš Win7? Taky bys chtěl doživotně jezdit starou škodovkou 120?