Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze spustit notebook

Zdravím, mám problém s notebookem HP Pavilion dv7-3190ec, info zde: http://www.alza.cz/hp-pavilion-dv7-3190ec-d149894. htm

Přehrával jsem film na DVD přes Windows Media Player, film skončil, vypnul jsem WMP, vytáhl DVD a pak počítač vytuhl, dioda činnosti pořád svítila a počítač na nic nereagoval, ale myší se hýbat dalo. Po několika minutách čekání, kdy byla sitace stejná, jsem NTB "natvrdo" vypnul přes tlačítko napájení a zkusil znova zapnout a od té doby mi už Windows nenaběhl. Začne se načítat normálně, objeví se logo Windows atd. klasický spouštění systému Windows ale tím to skončí, na moment problikne "modrá smrt" a NTB je restartován. Po restaru se nabízí buď spustit systém obvyklým způsobem nebo spustit nástroj na opravu chyb nebo tak nějak se to jmenuje, ten ale nic neopraví a nabídne se nakonec recovery manager od HP, který nabízí jedině obnovit stav z výroby tzn. zformátování HD a instalace systému znova. Dá se s tím dělat něco jiného než ztratit veškerá data a zabít tolik času instalací systému a všeho znovu?

Já se v tomto bootování prostě nevyznám a jestli odešel HD tak je to stejně jedno. Teď už to nejde vůbec, když zapnu tak se po úvodním logu HP zobrazí jen černá obrazovka s blikajícím podržítkem a po chvilce se napíše "A disk read error occurred. Press Ctrl+Alt+Del to restart." A samozřejmě je to opakující se smyčka. Recovery taky nejde ani z DVD zálohy. Volal jsem na podporu HP, vysvětlil problém, bylo mi řečeno, že nejspíš odešel harddisk a ať zkusím v BIOSu diagnostiku HD, to se samozřejmě nepovedlo, takže jsme se rovnou domluvili na reklamaci a v pondělí si pro NTB přijede kurýrní služba. V záruce to mám, takže snad to nebude drahé, ale budu to muset asi 2 týdny vydržet bez NTB. :-/

JJ.to je pravda.Daj ti novej hadr a seš bez dat.Vono už bez nich můžeš být i teď pokud je HDD v p......Ale za to znovu nabootování nic nedáš...buď anebo.Mě taky jednou odešel na jiným PC HDD do věčných lovišť a o vše jsem přišel.To bylo na předchozím PC.Měl jsem tam 2 HDD.C a D.Na C byl systém a programy.Na D zálohy.Když jsem PC zapl tak normálně všechno šlo - C.HDD klepal.Přepl jsem do D a to nechtělo naskočit - byl v p.....

Jestli můžu poprosit o vysvětlení, jak mám nabootovat, nejlépe nějakým selským návodem, kdyby budu mít na dvd vypálený ten EasyPeasy? Teda pokud je možné tím nějak zachránit ten hdd.

Pokud jde o data, tak ty důležité mám naštěstí zazálohované, takže pokud bych přišel o data na hdd, tak ty co nemám zálohované by mě tak netrápily.

Neverim, bud mas instalacne CD, alebo image na skrytej particii HDD, alebo aspon licencny kluc. Opat raz musim upozornit na brtikovu radu. Najskor vyber HDD z NB a zapoj ho do klasickeho PC, urob zalohu dat a az potom skusat reinstalovat Win CDckom ktore nemas. Ak ti v servise naformatuju alebo vymenia HDD, urcite ti nepribalia zalohu dat na USB kluci:puff:

Pokud bys měl na tom NTB 2 systémy tak si za vodou.Tak jako se to stalo mě.Vyplivl mě boot XP nebo 7.Ale vždy jsem vlezl do toho OS kterej jel a tím EasyBCD jsem boot na tom vadným vždy opravil.Pokud si budeš chtít instalovat třeba 7 nebo Vistu za XP můžeš,ale ne obráceně.XP přepíše boot Visty/7 a v bootu se ti zobrazí jen XP.A není dobrý mít na jednom partition 2 OS.To si radši vytvoř nový partition a na ten si dej jiný OS