Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Live USB windows

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jak vytvořím Live USB s windowsem. Jelikož se mi muj notebook trošku porouchal a nefunguje mechanika. Někteří řekli že to není těžké ale nikdo nepodal návod jak na to?! nemusí být ani windows7 stačí něco menšího abych sem si mohl poté nahrát win z usb hdd. předem díky za odpovědi

kousne jako že to dál nepokračuje, nebo vyhodí chybu že neodpovídá a ukončí program? Máš iso, čili předpokládám že ofiko nebudou (jinak bys zvolil zdroj dvd). Tak jestli to nepokračuje dál- čekej..jestli to vyhodí chybu-možná máš vadné iso, takže zkus jiný