Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se zvukem

Zdravim..Mam takový problém nejde mi zvuk ale repráky fungují zkoušel sem je na notebooku myslel sem že je to ovladačem tak sem ho přeinstaloval a jediný co se změnilo je to že se mi dole ukazuje ikona SoundMaxu a píše to you cannot use soundmax control panel...prosím poraďte co s tim.Předem díky

Právě že vůbec nwm co se stalo ale stáhnul sem si Super ovladač a ten mi ukázal že mi chybí zvukovka(SoundMax) tak sem dál stáhnout a nainstalovat nainstalovalo se to ale zvuk pořád nejde..A zákl. desku mam pokud se nepletu Asus P5ND2 SE