Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna hlasu

Na skype mám takový vychytaný prográmek Clownfish for skype,který mi umožní změnit můj hlas,ale bohužel jen pro skype.hledám něco takového,co bude fungovat hlavně na teamspeak,ale nebylo by špatné celkově i do counter strike a tak.je to super napálit takto kamarády
neznátě nekdo?

Tak jsem skusil program AV VCS Diamon ve trial verzi,a v programu se slyším dobře,tedy hlasem kterým chci být slyšen.Když ale zapnu nahrávnáni zvuku ve windows,tak mám nor,ální hlas,tudíž si myslím že v teamspeaku to nepůjde.
Jak to řešit?