Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem C# a shování zdrojáku

Tvořím jeden projektík v C# a když ho dám zkompilovat, vidím ve výsledný binárce úryvky kódu v plain textu. Pouhým stiskem F3 v Total Comm. Určitě existuje i nějaký debugovací nástroj, kterým by se to dalo "dekompilovat" a zobrazit toho z mýho kódu mnohem víc. Existuje nějaký (co nejsnadnější) způsob, jak ten kód "bordelizovat", aby se v něm nemohl po zkompilování kdekdo hrabat? Jsem začátečník, tak prosím o nějakou polopatickou radu..
ď.

Existuje a sú aj free nástroje. Problém je, že ti pôjde výkon dolu (pri zložitejšej aplikácii). Ak tam máš nejaké connection string alebo tajné url adresy, tak to ti nikto neobfuscuje.

Stačí si pozrieť binárku cez Reflector
Obfuscator, ja som používal Babel (len vtedy ešte nebol na 64 bit robený)

Vravím, že zbytočnosť - s tým sa treba zmieriť.