Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba pri instalacii Office

Rozdelenie disku:
C:FAT32 XPsp2-sukromna
D:FAT32 Data
F:NTFS XPsp2-pracovna(firma)+obmedzeny ucet
G:BOOT GRUB
Ked spustim install MSO 2003 ,zadam CDkey,overi instalaciu,zacne instalovat,v1/3 sa sekne,zrusi a vyhodi chybu app. dw20.exe ,potom som skusal install OO2.02 , taktiez zacne install a potom hodi chybu 1311:Zdrojovy subor nenajdeny C:\...\openofficeorg1.cab.Pritom ten *.cab tam je 3-[Prosimo nejaku radu alebo nakopnutie,uz sa stym "hram" od piatku,dakujem.

edit:este dost nemila vec:.(,ked sa chcem dostat do uziv.uctov v C:\,tak tam nemam nic?!

Kolko mas volneho miesta (na vsetkych oddieloch)?
Do cudzich uziv. uctov sa bezne nedostanes (pristupove prava).

P.S. nemas s tym PC aj ine problemy? (neblbne disk alebo RAM apod.)? Skus otestovat disk (najprv len cez chkdsk apod., mozes aj utilitou od vyrobcu ale pozor nezmaz si na nom vsetky data) a otestovat RAM (www.goldmemory.cz). Nemas to pretaktovane?

je to NB ACER travelmate 4050,ista nemenovana firma tam instalovala pracovovnu cast F:\ a odvtedy su stym problemy,neviem sa dostat ani do nastav.uziv.kont v sukr. casti.Miesta na disku je dost , chkdsk hlasi "all ok",este skusam "preplachnut" CD cez ddrescue,skusim aj otest.RAM, dam vediet,zatial dik:-)