Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Okamžité sdílení dokumentů mezi více zařízeními.

Zdravim, chtěl bych se zeptat, jestli existuje nějaký program, který dokáže pokaždé když uložím soubor do nějaké složky na malém ntb, aby se při synchronizaci přes net ocitl a ve stolním? Něco podobného nabízí dropbox, ale zajímalo by mě jestli je nějaká alternativa. Děkuji

Potřebuji to kvůli práci ve škole, a rovnou na tři zařízení stolní,ntb a telefon htc s androidem a hlavně pro práci offline, takže bych byl rád kdyby to vždy při připojení udělalo jednu synchronizaci a převedlo data mezi všemi třemi zařízeními.