Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zpomalený Notebook

Dobrý den včera jsem si koupil nový Notebook od Acer a všechno se zdá být v pohodě do chvíle než začnu dělat více naráz.
Například když instaluji nějaký program a přitom se snažím pouštět video na youtube tak mám vytížení procesoru na 100% a to mi přijde velice nenormální jelikož můj 5 let starý notebook to stíhal naprosto bez problémů a stíhal i více aplikací naráz. Mám 3GB DDR ramku a AMD Dual-Core processor ale přesto stačí když jsem dnes instaloval daemon tools a jenom jsem otevřel google chrome a procesor již byl vytížený na 100%. Je to vůbec normální nebo je něco špatně?

to dělá chrome u každé stránky? jen u videa? nebo při stahování?
a jen tak cvičně si zakaž všechny služby od google - aktualizace, indexace a jiné potenciální bonzováky.
je na to dobrý třeba starter.

včera jsem si koupil nový Notebook od Acer

nevím proč kupuješ odpad, ale proti vkusu...
vypni aspoň automatické spouštění veškerého kriplware, co ti tam výrobce předinstaloval, ten starter se ti bude hodit.