Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bootování ophcrack livecd

Zdravím,mám Win 7 64bit.Ophcrack livecd mám vypálený na DVD.V biosu jsem nastavil aby to bootovalo z DVD disku,ale když se pc startne tak tam je napsáné akorát:Boot from DVD-rom a dál nic normálně se zpustí Windows.Jaktože to nebootuje z toho DVD-čka když to mám v biosu nastavené ?

Zdravim, chci zeptat ohledne ophcracku, normalne sem ho nabootoval do pc(windows xp) vsechno mi nabehlo tak jak melo a kdyz to zacalo louskat ty hesla tak mi to nabeholo do 100% ale hesla nikde misto toho tam bylo jen NOT FOUND co nebo jak se toho zbavit tak aby tam ty hesla byly?? Kdyztak piste na 592-697-618 nebo NYGZ@seznam.cz predem dekuju moc :-(

Zdravím
Mám win 7
stáhl jsem si ophcrack LiveCD z této stránky : ophcrack LiveCD
Vše mi jede po spuštění PC vše normálně jede dám automatic.
Pak kdy už mi má najet tabulka tak nic prostě nenajede mi tabulka a zustáne to tak jen tam něco napsáne tam mám něco napsat nebo co ?