Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook pro studenta

Zdravím, chtěl bych poradit jaký koupit notebook s předinstalovaným OS Win7, který by měl sloužit i na hraní her. Cena by měla být kolem 10tis. Popřípadě přiložte odkaz, kde ho můžu objednat. Všem děkuji za radu.

V této cenové a s OS W7 jsou spíše (konstrukčně) jednoduché a výkonem základní notebooky (buď s low-endovou dedikovanou grafikou, nebo integrovanou, v případě Intel HD 3000 mnohdy - aplikace od aplikace - cca i na úrovni oněch velmi slabých dedikovaných). Ideálně alespoň zmiň, jak náročné hry máš na mysli, protože do 10 tis. to v současné době/k dnešku vypadá +/- na notebooky, jež zvládnou spíše nenáročné (viz nároky konkrétních) na hardware.