Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuková karta - 2 výstupy

Dobrý den, mám dotaz ohledně zvukové karty. Mám 2 zvukovky, jednu na motherboard a jednu přídavnou 5.1 do PCI... Zajímalo by mě, jestli jde nějak nastavit, aby napříkald zvuk z WMP šel do tý 5.1 a zvuk z VLC šel do té druhé? Díky moc za odpovědi, Štěpán Němejc

Ne. To je jakobys chtěl, aby když má někdo integrovanou grafickou kartu a ještě druhou ve slotu, aby byly dva výstupu, každý na jiný monitor.
"Aktivní" může být pouze jedna.

edit://Lepší by bylo napsat, čeho chceš docílit. Jestli míchat hudbu či co. Na to jsou programy.

nn, míchat nechci, jde mi o to, že potřebuju přehrávat hudbu ve sluchátkách, ale mít stále zapojený repráky.. nebo by třeba šlo(pokud je to možný) před spuštěním písničky si vybrat výstupní zaříení... Je to možný? :-)

V ovladacich panelech mas zvuk nebo multimedia nebo tak neco, musis najit kartu s nastavenim a vybrat si preferovane zarizeni, prehravani v programu bude fungovat prave na preferovane zvukove karte, proste nebezi obe najednou, ale jen ta preferovana nebo najit program (prehravac), ktery si tu spravnou zvukovku umi zapnout sam a pak bude hrat prave z te vybrane.