Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Endora web Pomoct

jsem Amater dnes jsem vytvoril stranku a nemam zadne skusenosti,vypisu vcem potrebuju pomoct.

1: nevim jak vytvorit sekce a psat donich
2: nevim jak sekce prejmenovat
3: co mam udelat aby slo se name strance zaregristrovat ?
4: pokud budu chtit dat nekomu hodnost Admin to take nevim jak
5:jezte jak dat Banner na web ?
6: nevim kam se ukladaji obrazky na hodnosti
7: pokud znate i nake dobre finty tak budu moc rad kdyz mi poradite z kazdou veci

dekuji vsem.

Zda se, zes vubec nepochopil na co se ptal. On k tomu co chce vedet nepotrebuje ani trosku znat PHP javascript. On se jen potrebuje naucit ovladat pravdepodobne nejaky CMS a k tomu nepotrebuje ovladat programovani a nic z toho, cos mu napsal. mozna az by si ho chtel sam prizpusobovat, le na to se neptal. On se zcela jasne ptal na uzivatelsky veci. Ja mam nekolik webu vytvorenych za pouziti CMS a nepotrebuju k tomu znat ani slovo z webu, na kterys mu dal odkaz. Je to tvrde, ale je to tak.

Pro tazatele. Zjisti si z jakyho systemu mas web, kterys postavil a bez na forum, ktery se na tvuj system specializuje nebo si prostuduj, jak z toho tveho systemu web postavit.

a myslis ze vobec vie co je CMS? nevie ani zaklady fungovanie webu, ci uz s CMS alebo bez neho. On potrebuje zacat uplne od zaciatku, podla urovne jeho dotazu. Navyse Endora sama ponuka instalaciu drupalu alebo wordpressu, keby vobec vedel o com je rec, tak ich ma davno nahodene.