Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nekolik dotazu na telefon pro 2 SIM

Zdravim,

jiz me nebavi tahat s sebou 2 telefony. Vim, ze existuji telefony na 2 SIM, nemam vsak s nimi zadnou zkusenost, proto se ptam:

1) lze provozovat obe SIM (od ruznych operatoru) soucasne? Tj. obe SIM jsou k pouziti v jeden moment (kdysi na starych Nokiich s adapterem to neslo, SIM se vybirala pri spusteni, jak je to nyni - nevim)

1a) pokud ano, lze si vybrat, z ktere SIM budu volat?

2) znate nejaky telefon tohoto typu za rozumnou cenu, ktery neodejde po pul roce a ktery by sel pouzivat i jako modem? (USB a BT by byly vhodne)

2a) kdyby mel navic i MP3 prehravac (vystup klasicky jack 3,5) a slot na microSD, bylo by to dokonale

Dekuji predem za odpovedi.

ked tak, kukni si manual od samsungu d880, mozno prides na niekolko odpovedi ku tvojim otazkam.

ku tomu samsungu:
1) obe sim su stale aktivne-prijmes hovor na hociktoru sim kartu. pri volani si vyberas, odkial budes volat.

raz som z neho volal a zvuk bol nejaky skresleny, cloveka na opacnej strane som podla hlasu vobec nespoznal. mozno chyba kusu, mozno nekvalitny reprak-neviem.

ponuka dual sim mobilov je nic moc, koncom roka ma dojst nejaka dual sim nokia-tusim parametre nic moc, ale aspon trochu lepsia znacka.