Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV v PC

Ahoj,

jelikoz se stehujeme do noveho, kde zatim neni internet ani TV (Asi budem resit satelit, ale pozdeji), tak bych rad alespon tu TV zprovoznil.

Napadlo me reseni, ze si koupim do notebooku antenu a pomoci HDMI pripojim PC k TV a obraz budu prenaset tam. Bohuzel nevim, jaka antena by byla dostacujici pro prijem alespon zakladnich programu.

Nasel jsem neco takoveho:
gigabyte-gt-u8300-d173734.htm

myslite ze to bude vhodne a dostacujici? nemate s tim nekdo zkusenosti? Pokud mate nekdo s podobnymi produkty zkusenosti, budu rad za kazdou informaci...

Diky,

Tom

Mno, záleží na signálu ve tvém bydlišti. Možná by stačila pokojovka se zesilovačem, lepší by bylo např. "síto" někde za komínem. To se nedá generalizovat. Z osobní zkušenosti ti prozradím, že ten "pendrek" v balení tuneru je ouplně ku šitu - přímo vidím na vysílač, ale kvalita signálu s tímto nesmyslem je tristní. To už je lepší kus drátu (tři metry "zvonkáče" a signál jak noha :-)). U tebe to ale může být jinak.