Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde zkopírovat soubor větší než 1 GB

Do multimedálního centra jsem si koupil nový SATA hard disk. Narazil jsem ale na problém, že na něj není možné z počítače v domácí síti zkopírovat soubor větší než 1 GB. Menší soubory na něj zkopíruji bez problémů, víc jak 1 GB to ale nebere.

Myslíte, že je problém v nastavení domácí sítě, v routeru (Huawei Echolife), nebo je to problém toho pevného disku (formátování NTFS)?

Moc děkuji za radu!

Je to multimediální centrum Egreat R2A. Koupil jsem to bez hard disku, ten jsem teď dokoupil zvlášť (Samsung, kapacita 1TB). Bez problémů funguje přehrávání filmu libovolné velikosti, který mám uložený v počítači.

Hard disk jsem formátoval přímo v tom multimediálním centru. Zobrazuje se mi tam, že je to formátování NTFS.