Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Připojení k internetu

Dobrý den.

Mám problém s připojením k internetu, včera mi z ničeho nic klekl počítač a jelikož nešly opravit chyby, musel jsem znovu instalovat celý windows 7 (64b) a nemohu nyní se připojit k internetu.
Chtěl bych se vás zeptat, zda je problém v síťovém adaptéru Ethernet - chybí ovladač, nebo jestli by mohl být problém jinde.
Případně chybějícího ovladače prosím info kde by se dal sehnat (link)

(doma máme router a wifi normálně funguje, pouze mi přes kabel to nefunguje)

Děkuji.

Problém bude všude tam, kde jsou ve Správci zařízení žluté otazníky. Nejspíše tedy i u síťovky. Ovladač se sežene na stránkách výrobce základové desky (pokud se jedná o integrovanou síťovku), nebo na stránkách výrobce síťovky. Link vám nikdo nedá, neb nikdo neví, co máte za desku.