Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem softwear Realtek

Prosím. Nějakým způsobem se mi poškodil driver zvukovky stáhnul jsem si nový ofiko ze stránek acer
"Audio Realtek hight definition 6.0.1 verze 2.30" a zvuk mi po spuštění pc funguje asi tak 10 min a potom nic, někdy se to rozjede po hybernaci pc ale většínou ne. Vyskoušel jsem několik verzí, ale je to stále stejné. Instalaci jsem udělal po vyčištění CC cleanerem. Nevíte si s tím někdo rady.

Nepomohlo vůbec nic. V nouzáku jsem to prošel co to našlo jsem smazal. vypnul antivyr odinstaloval nainstaloval znovu ofiko driver i card reader aje to pořád stejný. Všechno maká a za chvíli konec včetně adobe playeru. Jediná změna je že mi občas naběhne okno od aceru s info že stahuje nový flash player.
Prosím POMOC!!!!!!

V tom si dovolím nesouhlasit. Používám CCleaner (defaultně) již delší dobu a nevidím, že by mi to dodrbalo Windows. Jen to pokazilo NERO 7 essential (nebo jak se to píše). Ale i tak ten program Nero jsem používal minimálně, takže mě to ani netrápilo.
Jenže když uživatel si pohraje s nastavením programu tak je zcela pravděpodobné, že dojde k poškození OS.

Jo asi tak nějak. Já používám CCleaner když u někoho jsem. Než abych zjišťoval, jestli používají IE, nebo FF, smažu to tam (cache) všechno naráz a je to.
Jinak v defaultním nastavení udělá téměř totéž, co v příslušenství "vyčištění disku". Když však někdo začne nastavovat a tunit, má to často vyčištěné úplně dokonale, protože mu třeba ani nenaběhnou Windows, přeinstaluje po format c: operační systém a má to "jako nové" :-)

nejlepší čistění pc je reinstall,a za tím si stojím.CC leaner nepomůže v ničem,skoušel jsem to (ale zase jako taky mi to nic nepokurvilo takze nic proti tomu nemám)

prostě si zálohuj důležitý data a reinstaluj.
Popřípadě si nějak sežen program
"Super ovladač" třeba na ulož to,ten ti stáhne všechny ovladače co najde na netu (je to ten driver genius nebo jak česky)

A ještě lepší je, když víš co máš v kompu za komponenty a podle toho si stáhneš drivery od výrobce/ů. Ony ty driver genius apodobné na stahování ovladačů taky nejsou to nejlepší pro pc. Vyzkoušel sem raz a stahlo to bůhví co a nad opravou daného driveru jsem strávil další hodiny.

3 superrady v jednom prispevku, parada
"Super ovladač" to uz komentuje karel podomnou "nejlepší čistění pc je reinstall" To je maximalny nezmysel reinstalovat PC iba koli "cisteniu". A CCleaner je prakticky jednostranne zamerany program. Vycisti hlavne registre, nieje to kuzlo na kompletne vycistenie PC.