Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flash Player?

Existuje nějaký jinačí Flash Player? Admin ho zakázal a já teď nemužu hrát hry, dívat se na videa a podobně. Počítač je zaheslovaný jde tu jen instalovat. Tak něco jiného jestli by se našlo.

Děkuji

pokud nemáš restrikci na spouštění přinesených aplikací, tak si pořiď Firefox portable s už nakopírovanými knihovnami Flashe

http://ronnickukamarade.vypni.net/2009/02/flash-do -firefox-portable/

z počítače, kde je Firefox s Flashem lze vykopírovat knihovny takto:
Install the plugin in a local copy of Firefox (on your hard drive)
Locate your plugins directory (usually C:\Program Files\Mozilla Firefox\plugins\)
Copy the plugin you need from there to your FirefoxPortable\Data\plugins directory (Some Exmaples: For Flash, copy NPSWF32.dll... for Shockwave, copy np32dsw.dll)