Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s Wifi

Dobrý den, mam takový problém a jsem už opravdu zoufalý. Chci se na intru připojit s mim Notebookem Asus F5SL s Vistama (32 bit) na wifi. A pokaždý se normálně připojim akorát mi to píše: Omezené připojení. A v centru sítí a sdílení je před tou sítí žlutý trojůhelník a před tim internetem je červenej křížek. A aktualizoval jsem i svůj ovladač Atheros AR5007EG. Zkoušel jsem i vypnout IPv6 a bez výsledku a na kabelu mi to normálně jede. Ale včera se mi nějak podařilo na chvíli na wifi připojit, nevím jak ale jakmile jsem to vypnul a dnes zapnul tak zase nic. Už opravdu nevím co dál. Díky za tipy.

u wifi se připojení chová zajímavě: doma mám taky statickou adresu, přesto se ntb dokáže připojit i do cizí sítě s dhcp.

i když to tak nemám, šla by spáchat jedna věc: ve vlastnostech tcp/ip nechat automatickou konfiguraci, dole nejspíš bude tačítko altrnativní nastavení - klinout a vyplnit statické adresy internátní sítě, kde to s dhcp dělalo problém.

ještě dotaz na tazatele - není to náhodou vista bez servicepacku?

a ještě nakonec - existuje více programů pro přepínání různých sítí; já používám netsetman, má i dostatečnou free verzi.