Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Má cenu se učit PHP?

Když sjem se teď naučil HTML,má cenu se vůbec učit PHP?Už jsem slyšel,že najdu na netu skoro všechny skripty,a když se dá HTML a PHP míchat tak je to dobrý...A ještě jedna otázka :Co bych se měl naučit za programovací jazky než skočím na flash,vím,že je to velké sousto,tak se radši ptám...Dík za odpovědi...
[mod]pokec (Kurt)[/mod]

Pokud ti PHP k něčemu bude a využiješ ho, proč ne. Dporučuju výbornou knihu od Jirky Koska. Je ti ale doufám jasný, že ti musí běžet PHPčko na tom stroji kde budeš spouštět ty skripty? Buď teda někde na free webu nebo i na vlastním PC.

Důležitější než vlastní jazyk je logický myšlení, schopnost pochopení "alogoritmizace", schopnost analýzy, atd. Držím palce ať to někam dotáhneš.

Pavel

P.S. Ta anketní otázka je nesmyslná.

co sa tyka php, ak chces robit dynamicke weby, tak vyznam naucit sa ho urcite ma a objektovy pristup implementovany vo verzii php5 sa velmi priblizil takym jazykom ako jsp a asp. co sa tyka anketnej otazky, ako uz spominal Pavel, dobry programator sa pozna podla toho, nie kolko jazykov vie, ale ake efektivne algoritmy vie vytvarat. toto sa clovek nauci len praxou a zozaciatku dobrou teoriou. preto ani 1000 manualov ti neda to, ako kniha od dobreho autora, kde sa kod vysvetluje dopodrobna. na druhej strane, cim viacej jazykov vies, tym si pre trh zaujimavejsi. 8-)