Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s pc

zdravím když jsem čistil pc od prachu tak jsem si oddělal větráček když jsem vše utřel tak jsem ho dal zpět ještě jsem to zkontroloval, ale když jsem zapl pc nastal problém pc pořád pípá vždycky chvíli a potom se vypne když počkám tak je to to samé nenaběhne ani obrazovka nic... nevíte čím to je není nějaký špatný zdroj?

Těžko říct, někdo nazývá větráčkem celej chladič, takže ani nevím, co jsi vlastně sundal. Navíc větráčků bývá v PC víc.
Může to být cokoliv, ale osobně bych zkusmo vytáhnul a zpět zasunul paměti a grafickou kartu. Zvláště ta grafika se při manipulaci v PC snadno povytáhne.

tak dnes jsem to zkusil a šlo to koupil jsem nověj větrárk ale nastal další problém když vše dám do kupy a zapnu pc tak nenaběhne obrazovka ale pc už nepípá nic může být problém že propojka pc s monitorem na konci praskla je to celkem na konci křehke že mi ta umělá hmota upadla... jinak už fakt nevim