Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ztmavila se obrazovka

ahoj. zničeho nic mám tmavší obraz.....musim ho po každém zapnutí pc zesvětlit a to na doraz aby to bylo jako dřív. nevíte co se stalo???nebo kde to nastavit trvale??

skleněný monitor? lcd? jak starý?
není jen rozštelovaná barevná teplota v osd menu?
kontrast je skoro naplno?
digitální monitory si nastavení už 15 let ukládají do eeprom paměti - pokud máš vždy nastavení špatně, začni vybírat nový větší lepší typ, s více video-vstupy.

pokud si nepamatuje nastavení - dáš mu jas naplno ale po znovuzapnutí je jas kdesi, jde o vadnou elektroniku.
je míň než 2 roky starý a máš kupní doklad? směle do záruční opravy.

tím kontrastem jsem myslel jestli někomu neujel, ale to je fuk, při novém zapnutí má nastavení zůstat jak bylo.