Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s FULLSCREENEM

Mám takový zvláštní problém. Pořídil jsem si nový počítač, ale třeba když hraji hru tak po 1 hodince hraní se hra sekne zčerná obrazovka a musím čekat 10 sekund něž se hra zase rozhýbe. To by nebyl zas takový problém, jenomže i u některých her hraju 5 sekund a už se to sekne a po 30 sekundách se to sekne znova, takže je hra nehratelná. Ale je tu ještě něco: dokonce i když si hodím video do fullscreenu tak se tak po 5 minutách sekne. Příšerně mě tento problém štve. Nevíte prosim vás někdo co s tím?

To rozhodne nie. Zdroj a grafika ma nezaujimaju. Chcem vediet kde su umiestnene vestraciky na bedni. Vpredu, na bocnici a v zadu (chcelo by to mat aspon jeden vzadu). Aky je vetracik na CPU? Ak ten ktory ti prisiel priamo s procesorom tak by to chcelo kupit lepsi (napr. AC)

Pokud se přehřívá jen CPU, tak to nebude větrákama v bedně. Je možné, že je špatně osazený chladič na procesoru a nedoléhá. Takže pokud ta teplota je skutečně cpu, tak prověřit chladič na cpu. Pokud chceš skutečnou teplotu, tak v BIOSu se většinou zobrazuje správně. Pokud ti tohle dělá monitor, tak je možné, že odchází a plné rozlišení mu nedělá dobře. Takže nejdříve zjisti, jestli je monitor ok a skutečnou teplotu cpu z BIOSu.