Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno spomalenie internetu (spusteny Bittorrent)

Dobry den, mam problem s rychlostou internetu. Po zapnuti Bittorentu a zacati stahovania suborov sa mi spomali internet. To sa da samozrejme cakat, lenze spomalenie nieje len ciastocne (podla rychlosti downloadu) ale skutocne "velmi" silne. Take okno tu na poradni sa kludne nacita aj minutu. Je uplne jedno akou rychlostou a kolko veci naraz stahujem. Aj ked stahovanie vypnem problem pretrvava, dokonca aj po vypnuti Bittorrentu. Pomoze az reset pripojenia. Nikdy predtym to nerobilo, iba poslednych par dni. Diky za napady

Jasný já ti věřím. Ale chápej abys třeba neměl na netu uplatnění FUP (což je v dnešní době blbost) anebo se taky může jednat o poruchu ze strany poskytovale. U mě třeba kyslík po stáhnutí cca 12- 13 GB dat odpojí na chvilku net, čímž musím udělat restart modemu aby to zase najelo a to mě dělalo u všech co jsem měl. Jinaka když stahneš něco z třeba uloz.to tak ti to taky zpomalí?