Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem obnova odstraněných souborů

Zdravím v poradně,Provedl jsem doporučované nastavení u Windows 7 Home Premium 64.bit
: přesunutí dokumentů (Plocha,Oblibené položky,Obrázky,Stažené soubory atd) na jiný disk abych při havárii systémového disku o tyto data a soubory nepřišel a taky proto abych neměl systémový disk tak veliký. Jenže mojí hrubou chybou jsem tyto soubory a data vymazal a nejdou mi nijak obnovit. Je nějak možné je opět obnovit? Nejhorší je to že mi nefunguje plocha ,nejde mi na ní nic uložit-píše mi to : chyba 0x800401E5, K zástupnému názvu neexistuje objekt. Děkuji všem za rady a doporučení

Lední Brtníku takže jak radíš : "vytvořil bych si jiný profil a používal ten".....je možné zprovoznit/vytvořit v novém profilu odstraněné složky abych měl počítač takový jako byl než jsem jej zmrvil a nemusel provádět novou instalaci? To bych byl velice rád a prosímtě jak bych měl postupovat? Děkuji

založíš si nového uživatele - v normálním či nouzovém režimu pod administratorem.
přihlásíš se jako nový uživatel, a začneš se rozhlížet kde jsou tvé bývalé adresáře a co by šlo zachránit za data.
změnit umístění adresářů pro dokumenty (personal) a data lze třeba v registrech:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Shell Folders

Takže jsem si v registrech přepsal adresy uložení na volný disk ale stejně to nejde i když klepnu na ploše na ikonu Počítač a nebo koš (které tam zůstali ) tak nedojde k otevření a po delším načítání vyskočí : Provádění servru zklamalo. Na plochu nejde uložit nic.Co myslíš ? Opravdu bude potřeba novou instalaci?

"v jiných poradnách mi doporučovali novou instalaci" typci na "zive" asi vedeli preco ti to pisali (Uz v pondelok ti mohlo vsetko bezat, bez starosti). Mna hlavne zaraza, ze nepises nic o tych datach (asi neboli cenne). Ak si ich este neobnovil a chces ich este niekedy vidiet, bolo by vhodne zamerat sa najskor na ich zachranu a az potom sa hrat s uziv. uctami (o tom, ze predtym "nemozes" urobit reinstal ani nehovorim).

psal jsem že jde měnit umístění "moje dokumenty" (filmy, hudby, obrázky). to jsou adresáře pro uživatelské soubory, které mohou zabírat gigabajtový prostor, a které jde bez problémů přesunout na jiné místo.

nepsal jsem nic o přesouvání tentopočítače ani koše, ani plochy se zástupci ani jiných adresářů s uživatelským nastavením - ty zabírají celkem minimum místa, a z logiky fungování a záloh windows patří na disk c: k systému - s nimi se nehýbe.

od dob windows 2000 uživatelé nechtějí chápat, že windows zná uživatelská práva => jakýkoli uživatel nemůže jen tak prolézat cizí profil. pro začátek - aby ti fungovalo zobrazení práv - si vypni zjednodušené sdílení.

nová instalace není řešením. buď ji zničíš stejně jako tuto starou - nebo si budeš muset nechat 1tb systémový disk c: a při dalším pádu systému všechno zformátuješ.