Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak na heslo Wi-fi

Ahoj, jsem naprostej blbeček a nevím, jak nastavit heslo na wi-fině .. dnes jsem koupil novej "routr" (nevím jak se to píše) a nevím jak to heslo nastavit.. prosím návod krok za krokem.. takzvaně pro blbečky. Děkuji

Tak už jsem připojenej na tom "nastavení routeru" ... ale nevím, jak se jmenuje ta funkce, na kterou bych nastavil heslo wi-fi.. je to "Authentication RADIUS Server" ?... stačí mi anglickej název.. ten si pak už snad najdu a nastavím to.. děkuju všem