Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hodnocení na web hvězdičkami.

Ahoj, chtěla bych dát na web hodnocení hvězdičkami ale jde mi o to že mám 2800 stránek. Musím dát na každou stránku jiné hodnocení? Není nějaký script který by poznal na které stránce uživatel hodnotí a do všech stránek bych dala stejný kód? Díky Žófa

A nedal by se ten script někde koupit? Nechce se mi dávat, 300 - 600 kč za knížky a pak se učit. Že bych si ho koupila, ale to se asi nikde neprodává (hotové scripty na hodnocení jsem nikde na prodej nenašla) a že by byl nějaký free to pochybuju. Pokusím se zjistit kolik by stál script napsat a pokud to bude opravdu hodně tak si reději koupím ty knížky :-?.