Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ntb system

Zdravím potřebuji jak nato ,Nainstaloval sem xp na netbook plus ovladče desky a dalších komponentu a aktualizací system jde dost pomalu a u win 7 je to stejné čím to je.Díky za rady.

Nainstaloval sem xp na netbook plus ovladče desky a dalších komponentu

já samozřejmě nikomu nevěřím ani slovo, lidi něco tvrdí a stejně nenainstalují co mají, ale když nepíšeš víc, pak s tím nejde nic dělat.
stejně tak nepíšeš, jestli ten tvůj známý má naprosto stejný shit (počet jader, velikost ram, takt na baterku/síť - viz cpu-z)

win7 na tomto hw - no když se se ti zdá že na tom poběží skvěle, tak si je tam dej, je to tvůj ztracený čas.