Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ZTE Blade - srovnatelny mobil s lepsim fotakem

Zdar,

o tomhle mobilu premejslim, akorat jsem s recenzi nacetl, ze ma spatny fotak. Takze dotaz je, jestli to nejaky majitel muze potvrdit nebo vyvratit?
Druhy dotaz potom na nejaky konkurencni produkt ve vsem srovnatelny, akorat fotak lepsi s cenou max. do 5.000,-, Android to byt nutne nemusi, ale asi v teto cene moc variant nebude?

Motorola BackFlip neprichazi v uvahu, ma to i HW klavesnici a ta je pro me zbytecna.

Spis jeste co jsem ted tak koukal, tak moznost by asi byla vzit sedivky z dovozu, to by my nejak nevadilo.
Bud HTC Desire S nebo LG Optimus One. To by bylo za podobnou cenu, siky toimu, ze by to byly sedivky, ale oba pry nemaji fotak take nic moc, rozdil oproti ZTE Blade jsem si vsiml jen horsi rozliseni displeje, ale na druhou stranu maji oba jen 3,2", zatimco to ZTE ma 3,5", to bych osobne zase povazoval a vyhodu, ze to je mensi. Tak ted nevim, ktery z nich?