Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TES Skyrim a BF3 na této sestavě ?

Dobrý den. Chci se zeptat půjdou mi hry Battlefield 3 a Elder Scroll Skyrim na této sestavě , spíše na plné a nejvyšší detaily?
Děkuji a ještě bych se rád zeptal jeslti u této grafické karty je normální okolo 90c teplota. Díky moc

Intel I5 750 2.67ghz
4gb ram
Nvidia Gygabyte GF 275 Gtx - ddr3 896mb. DX10
hdd 1.5tb
Win 7 64bit.

Stará karta je žravá (220W)/ topivá a tím pádem hlučná v zátěži.
( 90°C není žádná u této karty zvláštnost, ona "dovede" v zátěžových testech FurMark i 110°C )
Výkon je o něco menší než u novější o 60W s menší spotřebou nV 460.
Takže bych začal přemýšlet nad výměnou za novější výkonnější třeba nV.560, tedy pokud ti jde o nové hry.