Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zlobivé procesy, které můžu zavraždit?

Mám tu pár procesů se kterými potřebuju poradit. Většinu už jsem jich zlikvidoval a vzhledem k tomu že PC stále funguje a dokonce snad ještě lépe než předtím, hádám že metoda ententýky dva špalíky nás má stále co učit. Nicméně mi tu ještě pár otrapů zůstalo a tak se chci zeptat k čemu jsou a jestli se něco velikýho stane, když je zmačkám a zahodím. Pokud víte co co je a kčemu to slouží, tak se prosím podělte.

1. devwebagent.dll
2. ctfmon.exe
3. nvmctray.dll
4. wmiapsrv.exe
5. jqs.exe

Pak tu mám ještě jeden proces svchost.exe - ten bude předpokládám nějakým způsobem důležitej pro chod PC, nicméně mám ho tu spuštěnej asi 12x, tak se chci zeptat, je to vážně tak nutný, nebo je to chyba a těch zbývajících jedenáct chvostů můžu zavřít?

Aha, tak dobře, já se tam kouknu. Ještě se mi prosím podívej na toto di-C2WR.jpg , to je výpis z přidat/odebrat programy. U toho frameworku tam mám další 2 stránky, to je to všechno tak důležitý a musí to tam být?

Všiml jsem si že na té poslední stránce už je update na verzi 3.5, mohl bych tu verzi 2.0 teda smazat, nebo si to vykládám špatně a všechny ty instalace jsou pro chod windows nepostradatelné?

To asi jo, ale já jsem takhle vychovanej, že dokavaď to alespoň trochu jde, tak neměnim. Můj tata vždycky říkával: "To víš...taky bych si moch nabrnknút ňáků mladů blonďatů kundicu z prahe, ale já už jsem si holt na to držkování tak zvyknul, že by mi tvá mama chyběla."

Je pekne, ze sa snazis ale... co sa tyka "pridat/odobrat programy" tam odskrtni moznost zobrazovat aktualizacie a dalej uz to neries. Vypinanie procesov, ktore sa po restarte znovu obnovia tiez nieje dobry napad. Pozri si co som ti napisal v druhej teme a urob to