Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta + paměti RAM na základní desku

Ahoj, potřeboval bych poradit s koupí grafické karty se slotem AGP a pamětí RAM (DDR-400 - mám dvě 512MB RAM a nejsem si jist zda se daji koupit paměti s větší pamětí) k základní desce MSI PT880 NEO (V2.0)..

Je vhodná tahle grafická karta : Sapphire HD 3450 512MB DDR2 AGP ?
Našel jsem i paměti : Corsair Value 2GB ​(2x1GB​) DDR 400 ​(VS2GBKIT40​0C3) - jen nevím jestli je tenhle HW vhodný k zákl. desce ..

A ještě menší dotaz na sloty pamětí RAM.. Mám dva zelené sloty - v těch jsou paměti a pak mám jeden fialový slot který je volný.. K čemu slouží fialový slot? A pokud bych dal např. do zelených 2x1GB a do fialového 512M, mělo by to nějaký účinek?

Děkuji za Vaše odpovědi.. Blacktiger

Nepotřebuji žádný novější či razantně výkonnější stroj.. Je to pc do kanceláře, takže Open Office, internet, jednou za čas vypálení videa.. na co kupovat nový? tohle je pro mne přijatelnější volba.. Na HW obtížnější práci mám druhý pc a ntb... ;)