Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkce scrollu na touchpadu na notebooku na Google Chromu na Windows 7.

Nefunguje mi scrollování na touchpadu na notebooku když jsem na google chromu. Mám Windows 7 64bit latest updated edition 2011 a antivir mám NOD32 full edition. Tím scrollováním myslím také to vpravo jak tam chytnete a táhnete dolů a ono to jaksi scrolluje ale teď mi to občas nejede na google chromu, který je tež aktualizovaný na full edition. Nevím jak to opravit a notebook mám Notebook Acer Extensa 5635G Black Edition. Díky fakt moc.

Ahoj, mám stejný "problém" a vypozoroval jsem, že scrolování nefunguje pouze v pravé části obrazovky, tam kde se mi zobrazují příspěvky z aplikace Facebook (windows aplikace). Po zavření této aplikace scrolování funguje opět stejně dobře jako dříve. Dělá mi to pouze v prohlížeči Chrome. Jinde jsem tuto chybku nezaznamenal.