Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem internet v zahraniči

ahojte, idem onedlho do nemecka a ked si aktivujem roaming, tak budem môcť využívať internet na mobile? mám mobil na kredit, internet wbw. Aké máte skúsenosti s tým?

a ako si ho aktivujem, lebo to neviem nájsť, nestačí si aktivovať len easy roaming a ten dátový je v tom zahrnutý, alebo to funguje inak?

Na tejto stránke: http://www.t-mobile.sk/portal/dt?provider=htmlsk&h tmlsk.setSelected=htmlsk/personal&htmlsk/personal. setSelected=htmlsk/personal/services&htmlsk/person al/services.setSelected=htmlsk/personal/services/r oaming&htmlsk/personal/services/roaming.setSelecte d=htmlsk/personal/services/roaming/data&last=false

je uvedená cena do Nemecka: 0,2645 / 100 kB. Je to veľa? Ja sa tam potrebujem prihlasiť len tak 2-krát do týždna na 5 minut na jeden mail a pozrieť si nejaké 2 správy, to je všetko. Výjde ma to draho? koľko asi? Neviem, koľko kb sťahuje taký pobyt na internete. Dakujem za rady.

ja mám aj nemecku kartu O2, ale bál som sa na nej skúšať internet - wbw, lebo som si myslel, že je to drahé, nemám prehlad o cenách a na mobile mám dosť veľa kreditu, nechcel som prísť o neho. Nevieš, aké sú ceny? a bude mi tam fungovať wbw na mobile? alebo treba nejaký iný prehliadač, alebo...

Jaky jsou ceny nevim, ale vyjde te to 100% nekolikrat levnej. Na ceny se podivej po netu. Najdi si treba nemecky o2 nebo Vodafone nebo cokoli (nemecky neumim a ten jazyk nesnasim, ale tady mas cosi http://www.vodafone.de/privat/callya-prepaid-karte /sprachtarife-mit-internet.html snad jsem se moc nesekl). Ja kdyz v zahranici pouzivam mistni karty, tak platim kolikrat i 10-20x min, nez kdybych pouzival nase zlodejsky. Nepouzivam to ale po evrope, ale v africe.
Jinak wnw nevim co je, ale jestli to Tmobile web'n'walk nebo jak se to jmenovalo, tak netusim jestli to bude fungovat nebo ne, ale to ti muze byt jedno, protoze bys platil roaming a ten bude hodne drahej oproti mistnim cenam. Je to zbytecny, ale je na tobe, co chces pouzivat a za co platit. Ja bych koupil mistni kartu za par euro. Prohlizec pouzivam Operu.

Opera je tusim pro ten mobil v jave, ale uz si to nepamatuju. Zkus si v prohlizeci v mobilu najet na tuto adresu m.opera.com a uvidis, co to napise. Jak se mas prihlasit na net ti neporadim. Zavolej si na o2, at ti poslou nastavovaci sms. To bude pro tebe asi nejrychlejsi a nejjednodussi.