Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Obnova souboru formátu "odt"(Writer)

Nazdar pánové, šest let jsem tvořil dokument, nezálohoval(hlavně nenadávat do volů) a dneska mi to napsalo, že je poškozený soubor a otevře ho pouze po opravě. Tož jsem souhlasil a výsledek je čistý list..Nevíte někdo něco o opravě souborů tohoto formátu. Smyčka už se houpe..:x:

asi sa budes divit, ale to bol jeden z troch pracovnych dokumentov a vzdy to nejaka firma preniesla na ten samy alebo novy disk. Zbytok dokumentov uz mam na DVD. To co si napisal, som skusal..ale je to shareware. Ale dakujem za ochotu. Dal som to skusit spravcovi siete..ale tak si skusam pre seba..ked som magor...

žabko dík...ale asi to bude komplikované ještě tím, že jsem odt soubor ještě zahesloval. Už jsem ho v nějakém padu otevřel..ale je to čtení pro egyptské faraóny...už se tiše loučím s dlouholetou prací..bylo tam hlavně hodně fotek..jak se něco měnilo..:-(. Ale to na věci nemění, že jsem hňup

to mi teď kluci všechno dochází..Byl to denník nějakého místa a ty fotky se tam všem komisařům a kontrolám líbily..Teď už začínám tušit, že fotka, a někdy dost veliká..to těchto věcí nepatří..no bohužel..přitom stačilo zálohovat..jo,jo
..ještě k dotazu..už se mi to plete..ale asi jsem ten soubor zkopíroval jinde pozdě..asi po nezdařené opravě..Stejně všem děkuji a kašlem na to