Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zjistit název síťové karty?

Zdravim, měl sem pokažený počítač (výměna grafiky atd.) a nyní se nemohu pripojit na internet. Po prozkoumání vím že mi chybí ovladač k sitové karte ale nevím jaký a od kud stáhnout. Může mě někdo poradit kde mám zjistit název? Děkuji

Ano vše fungovalo... Poté se počítač pokazil a máma nevěděla co dělat tak to dala do nějakyho servisu kde vyměnily zdroj a jednu pamět (zdroj o 50w min vykonej a misto 512 + 512 tam mám ted 1024 + 512). Pak přestala fungovat grafika a tu mi vymenil strejda kterej se v tom vyzná. Počítač jde, kromě toho internetu.