Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě PC, aneb sestavení (M-Pol?)

Dobrý večer,
poprosila bych nejspíš M-Pol (nevím přesně jak se to píše, moc to ani sama nechápu, ale někdo takový tu prý je), který by mi mohl na mé nejspíš přehnané požadavky sestavit pc :) Sama bych to určitě nezvládla, vůbec nevím co tam má být a co, jaké a jaké ne.. :D Prostě odborníka :)

Ráda bych, aby mi někdo napsal seznam věcí k sestavení počítače s těmito požadavky do 15 000,-, slyšela jsem o stránce, kde to na objednávku sestaví, odzkouší a přivezou (vlastně tedy prosím o nejlepší "součástky" k tomu aby mi to sestavili :D ) :

S OS (nejlépe w7),
Toto je pro mě asi jedno z nejdůležitějších : Nějaká velmi +velmi dobrá grafická karta
RAM , myslím si, že i 4GB bude stačit, ale to nechám na vás
Kapacita pevného disku.. Tak to netuším, ale 500GB si myslím že bude stoprocentně stačit :D
A dál nevím, víc o počítači nevím a to je na vás :) Jen ještě, ten počítač stoprocentně bez monitoru - ten mám :)
PS : Hodně mi záleží na té grafické kartě a to bych moc prosila o co nejlepší. :)

Děkuji mnohokrát

Nemáš zač.
Jen malá poznámka, 8 GB pamětí na "herní" sestavě nevyužiješ. Zatím žádná hra nepotřebuje více jak 2GB fyzické paměti.
Ten finanční rozdíl (8GB-4GB) bych raději použil na ještě výkonnější G.kartu, a to na

ASUS EAH6870 DC/2DI2S/1GD5

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 7K0BV4YS142C

( to bude mít na výkon daleko větší vliv než ta paměť )

Pokud by jsi chtěla zcela tichý PC, tak by to vypadalo trochu jinak.
Jen skříň + ventilátory + jiné chladiče procesoru, g.karty by přišli na dalších tak 5000,-.
Navíc dnešní herní sestavy jsou bez zátěže docela už v pohodě a v zátěži záleží jak která g.karta.
Ale to co chceš kupovat, žádný jo vysavač nebude.