Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zapomenuté heslo na win 7 prosím pomoc

cau vypnul jsem počítač a za 10 minut jsem ho zapnul a zadávl jsem normální heslo ale heslo nefunguje. Skoušel jsem to nekolikrat na českých i anglických klavesnicích a nejde to. Prosím o radu . děkuji za radu

hele zkoušel jsem psát i na klavesu na obrazovce nevim co to je jsem uplnej amater mohli byste poradit nejak??? díky mam tam jednu slozku kterou jsem nezálohoval a nechce se mi ta práe delat znova prosím pomoc. jsem ted v praze tak kdyby nekdo vedel jak na to tak se klidne stavim díky moc

hele už jsem se tam nejak dostal ael zajimavý je že když si chci zmenit hesko a azdám uplne stejný jako když jsem se mi podarilo prihlsátil tak mi to pise spatní heslo. vsechny data jsem si zalohoval takze asi to preinstaluju s naformátováním disku a zadám si nový heslo