Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DELL Latitude E6510 - "zasekávání" obrazu i zvuku při videu

Zdravím,
prosím o radu ohledně neplynulého pouštění videa.
Jedná se o notebook DELL Latitude E6510 (i5 2,4GHz, 4 GB RAM, Nvidia NVS 3100M, Win 7 64-bit Ultimate).
Hardwarově by notebook rozhodně neměl mít problém. Při přehrávání videí (*.avi, *.mkv, videa z internetu, ...) se stává, že cca 1 minuta záznamu jede naprosto bez problém a pak na interval od 0,5 - 2 sekund se u videa zasekne jak obraz, tak zvuk. Jak hodně a jak často se to stává je velice proměnlivý.
Známý se s tímto problémem už jednou setkal a tvrdil, že se jednalo o něco s DirectX. Nepamatuje si však podrobnosti a na ntb je snad poslední verze.

Díky za všechny rady.

Preinstaluj ovladace (oficialne z www.hp.com, pre ten typ NB a spravnu verziu Win), hlavne ovladace grafiky.
Skus zrusit vsetky veci beziace na pozadi napr. antiviraky a proste vsetko co tam mas na pozadi spustene.
Dx11 sa myslim preinstalovat neda, mozes skusit si najst posledny DirectX redistrubuable (tusim ze jul 2010 alebo tak nejak bol posledny) na www.microsoft.com a preinstalovat si aspon ten.