Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zesílení WIFI

Dobrý den,doma požívám tento ADSL modem Huawei HG 520i,bohužel jsem již zjistil,že zrovna tento má malý dosah wifi,kterou potřebuji pro notebook.Chci se tedy zeptat,kdybych nějak mechanicky zvětšil anténu,zda by mi to pomohlo ke zvětšení dosahu wifi??:-|:-| Děkuji za rady...:-):-):-)

mám takový pocit, že tento huááweíí nemá externí anténu, a tak není co vyměňovat/zvětšovat.
mohl's to napsat rovnou, nebo dát aspoň odkaz na ten krám.

takže pokud potřebuješ pokrýt protilehlý pokoj v bytě nebo druhé patro, pořiď si ještě ap (převádí lan->wifi).

A ještě mě napadlo zda by nešlo pro posíléní namotat nějaký drát okolo té anténky,ve tvaru pružiny,a na konci anténky nechat kus(15 cm) rovného drátu. To by snad mohlo fungovat ne??:-):-):-) Signál se z drátku uvnitř inténky přenese na ten drák a ten by to mohl zesílit.
No nevim zatim jsem začátečník:-):-):-):-).

Ziadne omotanie nepomoze. Skus si TVP omotat dratom ci ti byde lepsie chytat signal. Je to uplne rovnaky problem. Ovsem da sa spravit uprava take, ze to bude mat konektor na externu antenu. Chce to len trocha sa vyznat v tom kde, co a ako spravit.