Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se zbavit kabelů

Dobrý den. Neznáte někdo nějaký elegantní způsob jak bych se "zbavil" přebytečné kabeláže v bedně? Tím myslím jako nějak schovat. Nějak kam je dát třeba pod cd-romky. Předem díky

Není třeba ho metat. Ten odpor tam je a projevuje se právě na vysokých proudech.
A má to další nevýhodu - přebytečný kabely odpojíš a někam uložíš. A pak už je nenajdeš, až je budeš potřebovat.
Nechápu, na co dělat extra úklid, kabely vyvázat a je klid. Je to jen stroj, ne vánoční stromek, abych se na to chodil dívat.

Legrace: zkus nůžky.
U skříní se zdrojem nahoře dávám mechaniku do druhé polohy odzhora- nad ní vznikne krásný prostor pro přebytečné kabely od zdroje, které lze vést po horní straně skříně a nejsou vidět. Zbytek schovávání kabelů závisí na skříni.