Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co všechno udělat před uploadem videa na Youtube?

Dobrý večer,
videem se zabývám jen velmi okrajově a mimořádně potřebuji v co nejkratší době uploadnout video na Youtube, nejraději bez sáhodlouhého studování, protože mi na to nezbývá čas :-[.
Natočila jsem kamerou Panasonic SDR-26 záznam v MPEG-2, třicet sekvencí. Jednotlivé záběry jsem otevřela v Avidemuxu a po zkontrolování uložila jako MPEG-PS(A+V). Všechny takto uložené sekvence jsem pak spojila do jedné a uložila zase jako MPEG-PS(A+V). Výsledné video trvá 00:15:54 a velikost dosáhla 906MB. V Avidemuxu jde výsledek přehrát dobře, v DVD přehrávači jsem nezkoušela. Ráda bych toto video šoupla na Youtube, ale protože jsme se někde dočetla, že upload nelze opakovat v případě nějaké chyby, byla bych v rejži. Taky si nejsem jistá (zdroje se rozcházejí), zda je omezení buď velikostí anebo délkou, či dokonce obojím.
Mohu poprosit ochotného rádce o jednotlivé body, kterými musím projít, abych video SPOLEHLIVĚ dostala na Youtube? Účet zatím nemám, ale to snad zvládnu (doufám, že to bere seznamovské mailové adresy).
Moc by mi to ulehčilo v tuto chvíli život, děkuji předem!

Současné parametry mého videa v MPEGu:
- délka: 00:15:54
- velikost: 906 MB
- šířka rámečku: 704
- výška rámečku: 576
- rychlost dat: 9510 kbps
- celková přenosová rychlost: 9766 kbps
- frekvence snímků: 25 snímků/sekundu

Parametry zvuku:
- přenosová rychlost: 256 kbps
- kanály: 2(stereo)
- vzorkovací frekvence zvuku: 48kHz

Limit na jedno video je 15 minut, max. velikost pravděpodobně 20 GB. Pokud se bojíš přerušení nahrávání, Youtube má nějaký svůj Rozšířený Uploader.
http://www.google.com/support/youtube/bin/answer.p y?answer=185316

Pokud při nahrávání dojde k výpadku připojení, lze po jeho opětovném navázání snadno znovu nahrát naposledy přenášený blok souboru.

Tvé video má skoro o minutu víc, než limit.

před půlrokem se hodně mluvilo o zrušení časového limitu vybrané skupině uživatelů, někteří šťastní lidi se jednoho dne přihlásili a youtube jim pogratuloval, že mohou uploadovat časově neomezená videa :-) výsledkem jsou ty dlouhá rubish videa