Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s myší

Ahojki,koupil jsem si netbook a chtěl bych se zbavit automatického otevirání oken tzv. pokud je kurzor myši na nějaké ikoně sama se otevře,tak je to i u odkazu na netu nebo když to ponechám na křížku u okna samo se mi zavře čili mě nebaví dávat pořád pozor kde je kurzor,poradí mi někdo?

nenenení to moje myš,špatně jsi mě asi pochopil nebo se já špatně vyjádřil :-).Myš nemám vůbec,požívám to počem se jezdí prstem a kliká.Nevím zda je to tou citlivostí,protože ten kurzor je na daném místě,já nic nedělám a je to třeba na ikoně mozilla a otvírají se mi sami okna čili kdybych to nechal jen tak ležet dest minut tak mám xxx oken otevřených

Říká se tomu touchpad. Podívej se do jeho nastavení, jestli tam nemáš něco jako "automaticky otevřít při zastavení kurzory na x vteřin, nebo mrkni, jestli tam máš to klepnutí prstem zaškrtnuté.
Jasně. Těch zařízeních je mnoho a každé to má jinak. Bude to však podobné. Mě jde i vlézt do podrobného nastavení (jde to i z ovládacích panelů -myš-) a tam bych zkusil nastavit default, nebo to propátrat.

[http://pc.poradna.net/file/view/7009-klepnout-prst em-gif]