Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zamrzani firefoxu

zdravim. mam problem s prohlizecem. stava se to co par minut, ze me tak na necelou minutku zamrzne. kdyz okno zminimalizuji a cekam, az zas zacne fungovat jak ma, tak pokazde problikne obrazovka a je vse zas na nejakou minutu ok. zkousel jsem chvili pouzivat ie, ale u toho jsem si zadneho problemu nevsiml. kdyz zamrzne tak vyuziti cpu stoupne na nejakych +-25%. nekdy to udela z niceho nic, nekdy kdyz otervu nove odkazy v panelu, kdyz sroluji atd..

Dělá ti to na všech stránkách nebo jen na nějakých speciálních? Já bych podezíral (dle toho momentálního vytížení) flash. Zkus přeinstalovat flashplayer, mrkni, zda tam nemáš vejry. Taky zkus FF pustit bez doplňků /pomůcek - jak se to jmenuje v Opeře/ (gůgli, já používám Operu, takže moc neporadím jak). Možná ti dělá paškudu některý z nich.

Nieco podobné som riešil. Nápovedou bol stavový riadok a oznam na ňom: " čekáni na Google Anayltics ".

Vyriešil to k 100 % spokojnosti Ad Blocker, má peknú vlastnosť spočívajúcu v zablokovaní svinstva Google Anayltics. Občas milujem Google ...... :puff: