Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zapomenuté heslo wifi

Dobrý den,
moc bych Vás chtěla poproit o radu.
Mam modem Zyxel jak bezdrátově tak i přes kabel. Doposud jsme používali jen kabel, ale koupila jsem si druhý notebook a nyní bych se potřebovala připojit k wifi a bohužel jsem zapomněla heslo.. Síla ignálu je dobrá, akorát když se chci připojit tak už mi to neukazuje tu tabulku na vložení hesla. Mohl by mi někdo poradit jak změnit zapomenuté heslo?
Předem děkuji za jakoukoli odpověď. N.

černá krabička má jistě nějaký štítek, a na něm písmenka.
taky by to mohl být poe injector = napájení pro ten "přijímač".
bylo by však lepší vědět i typ toho přijímače: mít wifi ap a za ním ještě router spravovaný providerem, který mě nepustí ani k mému wifi, to mi připadá neobvyklé.