Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nebootuje

Ahoj můžete mi poradit.
Koupil jsem si novej komp a už po třetí instaluju win 7, protože po nějaký době přestane bootovat.pokaždý...už fakt nevím co mám dělat. Vždycky naběhne bios a pak je buď černo nebo se ukáže Spouštění systému Windows ale už nenabíhá to logo co má být nad tím a letka disku potom furt svíti ani nebliká. Zkoušel jsem všechno BIOS do základního nastavení, obnovení systému, Nouzový režim....prostě nijak to nejde a už fakt nevím...posílám ještě konfiguraci:
CPU: i7 2600K
GPU: HD 6970
Základní deska: Asus Sabertooth P67
RAM: DDR3 Corsair Veneance 16GB 1600Mhz (4x4GB)
Zdroj: Corsair GS600
SSD: Corsair Force 3 120GB

Prsím pomcte :( už fakt nevím...

Hele ja ještě zapoměl žeuž se mi stalo že mi to párkrát hodilo tohle při botovaní Soubor: Windows\system32\config\systém

Stav: 0xc00000e9
Ifromace: Systém Windows se nepodařilo zavést, protože soubor systémového registru chybí nebo je poškozen.

Když na to tak koukám nebude nakonec problém jenomv těch sedmičkách ?

test pamětí je bezchybný navíc takhle deska má diody u každýho hw, takže kdyby byl nějaký v nepořátku tak tam bude svítit....jediný kde nejsou diody jsou disky takže to vidím že bude asi problém v tom SSD na kterej instaluji OS že? Jinak do OS už se nedostanu vůbec pokaždé nové instalaci se to kousne před posledním bootováním do windows